CAM00161

Mini basket liga se nastavlja

Nastavljeno je natjecanje u gradskoj mini basket ligi za početnike u organizaciji KK Osječki sokol koje je započelo krajem prošle školske godine, četvrtim kolom (nastupa osam ekipa osnovnih škola i klubova). U ovom kolu nastupalo je 5 ekipa. Prošlo kolo prvi put je nastupio novi klub KK Sarvaš, a ovim kolom priključila se i Košarkaška akademija Čepin sa 2 svoje ekipe.

Utakmice se igraju po pravilima mini basketa, na male koševe, sa malim loptama, skraćenim terenom i kraćim vremenskim periodima. Nakon ovog kola tablica glasi ovako: KK Sarvaš je na prvom mjestu sa 10 bodova, OŠ Grigor Vitez i KK Osječki sokol dijele drugo mjesto sa 8 bodova,
OŠ Tin Uvjević su treći sa 6 bodova, KA Čepin 2 četvrti sa 4 boda, a KA Čepin 1 i OŠ Dobriša Cesarić dijele zadnje mjesto sa 2 boda.

REZULTATI IV KOLA

KK SARVAŠ – KA ČEPIN 1 26 : 6