img-20161010-wa0007

Srebro iz SuboticeProšlog vikenda naša ekipa 2000.god i mlađi pod vodstvom trenera Gunjevića i Tucakovića bila je gost na memorijalnom turniru u organizaciji košarkaškog kluba Nika iz Subotice.Uz Osječki sokol sudjelovali su domaćin Nika iz Subotice,PVSK Panthers iz Mađarske i Ziorkontrol Getxosaski iz Španjolske.Naši dečki su sjajnom utakmicom u polufinalu protiv PVSK Panthersa uspjeli pobijediti sa 1 košem razlike i plasirati se finale protiv odlične ekipe iz španjolske.U finalu protiv Ziorkontrola držali smo se do sredine treće četvrtine kada smo uslijed nekoliko grešaka u napadu omogućili protivniku lagane koševe nakon kojih se ekipa izšpanjolske odvojila na 15 razlike i time zakljućila 3. četvrtinu.U zadnjoj četvrtini smo pali u snazi i koncetntraciji što je odlična ekipa iz Bilbaoa znala iskoristiti.Na kraju poraz u finalu od 81:46 ne umanjuje sjajnu igru koju smo prezentirali u polufinalu i 25 minuta u finalu.Pohvale svim dečkima!!!!

Finale:

OSJEČKI SOKOL – ZIORKONTROL GETXOSASKI  46:81 (11:22,16:10,11:21,8:28)

OSJEČKI SOKOL: Bujak ,Bajkovec 5,Sušac 8, Lacković 4, Kišurek, Bijelić 15, Greganović 4, Mmaić 1, Miškić 7

Sponzori